O Studio54

F0225C35-F4A9-440A-ACCC-4E8FA7BB8899


Witamy na stronie salonu kosmetycznego Studio54 – Beauty Center zajmującego się profesjonalną pielęgnacją i stylizacją dłoni, stóp, makijażem oraz zabiegami na twarz renomowanej firmy Klapp Cosmetics.

Studio jest na rynku od 2011 roku od początku istnienia firmy stawiamy na najwyższej jakości standard i bezpieczeństwo usług. Wszytakie narzędzia do zabiegów sterylizujemy we własnym wyspecjalizowanym autoklawie parowo-ciśnieniowym. Takie urządzenie gwarantuje sterylną czystość używanych na co dzień narzędzi oraz tym samym, bezpieczeństwo naszych klientów.

Nasi klienci mają pewność, że zespół Studia54 nie pojawił się znikąd. Team Studio54 tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty i rekomendacje klientów oraz wieloletnie doświadczenie.

Nasz Team Studio54 nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, kursach, warsztatach i pokazach.

Umiejętnie łączymy innowacje z klasyką i stawiamy na indywidualność oraz pełne zadowolenie każdego Klienta.

Zapraszamy wszystkie wielbicielki lakierów do paznokci – mamy w ofercie setki najmodniejszych i najpiękniejszych kolorów.

Nasze prace

Stylizacja paznokci

Makijaże

Zabiegi pielęgnacyjne

Zespół


Marta

Marta jest studentką kosmetologii, w Studio54 zajmuje się stylizacją…

Dominika Antczak

Dominika Antczak to założycielka oraz manager Studio54 Beauty Center…